Gelin Saçı Modelleri 2013

Çiçeği burnunda olan gelinlerin ençok heyecan duydukları şeylerin başında gelir saç modelleri, Düğün için en çok merak edilen ve en çok önemli olan şey şüpesiz gelin ve damat ve kostümleridir. Ancak iyi bir kostüm tek başına hiçbir zaman güzel  durmaz, güzel elbise yada giysiyi güzel yapacak olan onu kaldıracak kadın ve erkek de burada çok büyük etkendir, onların duruşları saç şekilleri yüz ifadeleri şüpesiz en temel faktördür.

Düğün günü birçok davetlinin gözü üstünde olacak olan gelin için saç modeli çok önemlidir, 2013 gelin saçı modelleri hakkında bu sayfada sizlere fikir vermeye çalışacağız. Saç şeklinizi seçmeden önce sizin yüzünüze hangi saç şeklinin gideceğiniz kuaförünüzden öğrenin, tabi ki nasıl elbise giyeceksiniz bu da çok önemlidir, elbise ve saç şekli ayrıca makyaj ile birlikte düğün gününe damga vurmaya hazır olun.

Yüzü küçük minyon tipli olan gelinler genelde, daha uzun ve gösterişli saç şekilleri tercih etmekte,  bunun tam tersi olan gelinler ise daha az kabarık saç modellerinden dilediklerini beğenip kuaförden yardım istemektedir. Son olarak, düğün için önemli olan saç’dır güzellik saçdan başlar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>